Byty » Byty okres Bratislava II » Byty Podunajské Biskupice » Podunajské Biskupice 2 izbový byt »

Kompletne zariadený a zrekonštruovaný 2 izbový byt

Kompletne zariadený a zrekonštruovaný 2 izbový byt

Kompletne zariadený a zrekonštruovaný 2 izbový byt Kompletne zariadený a zrekonštruovaný 2 izbový byt Kompletne zariadený a zrekonštruovaný 2 izbový byt Kompletne zariadený a zrekonštruovaný 2 izbový byt Kompletne zariadený a zrekonštruovaný 2 izbový byt Kompletne zariadený a zrekonštruovaný 2 izbový byt Kompletne zariadený a zrekonštruovaný 2 izbový byt Kompletne zariadený a zrekonštruovaný 2 izbový byt

79 000,00 EUR

Kategória: 2 izbový byt na predaj

Lokalita: Bratislava II - Podunajské Biskupice
(Podunajské Biskupice 2 izbový byt)

Úžitková plocha: 36 m2

Dátum aktualizácie: 6.12.2019

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj útulný 2 -izbový byt v Podunajských Biskupiciach - Závodná ul. Byt je o výmere u 35,5 m2 a nachádza sa na 6. poschodí z 9, orientácia na západ s výhľadom na zeleň. Byt je zrekonštruovaný a kompletne zariadený nábytkom a spotrebičmi - pračka, chladnička, sporák, v chodbe je vstavaná skriňa. Izby sú nepriechodné, kúpeľňa s vaňou a samostatné WC.

V okolí je kompletná občianska vybavenosť, príjemné prostredie, dobrí susedia, neďaleko Kaufland, zástavka MHD.

Cena bytu je 79.000 EUR. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia.
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 097 068.

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.


Kontaktné informácie