Byty » Byty okres Banská Bystrica » Byty Banská Bystrica » Banská Bystrica garsónka »

Predaj moderných garsóniek v Banskej Bystrici

Predaj moderných garsóniek v Banskej Bystrici

Predaj moderných garsóniek v Banskej Bystrici Predaj moderných garsóniek v Banskej Bystrici Predaj moderných garsóniek v Banskej Bystrici Predaj moderných garsóniek v Banskej Bystrici Predaj moderných garsóniek v Banskej Bystrici

35 700,00 EUR

Kategória: Garsónka na predaj

Lokalita: Banská Bystrica - Banská Bystrica
(Banská Bystrica Garsónka)

Úžitková plocha: 25 m2

Dátum aktualizácie: 6.12.2019

Popis nehnuteľnosti

V novo zrekonštruovanej budove ponúkame na predaj moderné garsónky za najlepšie ceny v Banskej Bystrici. Bytový komplex Majer je zrekonštruovaná trojpodlažná budova, kde jednotlivé priestory predstavujú vo svojej kategórii moderné, veľkorysé riešenie a to v plochách od 17 m2 po 28 m2. Súčasťou bytového komplexu je vlastné parkovisko s postačujúcim počtom parkovacích plôch.

Bytový komplex sa nachádza v mestskej časti „ Majer“ s výbornou dostupnosťou do centra mesta peši (cca 10min.) aj autobusovou dopravou (č. 23, č. 42, č. 601456) Budúci majitelia ocenia aj uzavretosť areálu, oddychovú zónu a tiché prostredie.
Rozloha a štandard :
Orientácia je na dve svetové strany východ a západ. V ponuke je 31 bytových jednotiek s výmerou rovnajúcou sa typu jednoizbových bytov . Budúci majitelia ocenia praktické riešenie priestoru , ktoré je možné malou úpravou rozdeliť na kuchynsko-jedálenskú časť a obývaciu miestnosť.Priestory sú vybavené oddeleným, kompletne zariadeným sociálnym zázemím, so sprchovým kútom, umývadlom, zrkadlom a WC.
Súčasťou každej garsónky je vstavaná kuchynská linka so zabudovaným drezom, elektrickým sporákom, digestorom . Samozrejmosťou sú kvalitné plávajúce podlahy a priestory dispozične riešené napr. na menšie vstavané skrine a úložné priestory.


Kontaktné informácie