Byty » Byty okres Bratislava II » Byty Podunajské Biskupice » Podunajské Biskupice 3 izbový byt »

3-izbový byt v pôvodnom stave, ideálny na rekonštrukciu

3-izbový byt v pôvodnom stave, ideálny na rekonštrukciu

3-izbový byt v pôvodnom stave, ideálny na rekonštrukciu 3-izbový byt v pôvodnom stave, ideálny na rekonštrukciu 3-izbový byt v pôvodnom stave, ideálny na rekonštrukciu 3-izbový byt v pôvodnom stave, ideálny na rekonštrukciu 3-izbový byt v pôvodnom stave, ideálny na rekonštrukciu 3-izbový byt v pôvodnom stave, ideálny na rekonštrukciu 3-izbový byt v pôvodnom stave, ideálny na rekonštrukciu 3-izbový byt v pôvodnom stave, ideálny na rekonštrukciu

115 000,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Bratislava II - Podunajské Biskupice
(Podunajské Biskupice 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 67 m2

Dátum aktualizácie: 6.12.2019

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v pokojnej lokalite Podunajských Biskupíc - Lotyššká ul. Byt je o výmere 67m2 a nachádza sa na zvýšenom prízemí v 8 poschodovom dome. Bytový dom prešiel v roku 2012 rekonštrukciou (zateplenie, nové stupačky, bezpečnostná vstupná brána na čip). Byt je v pôvodnom stave. Dispozične byt pozostáva z dvoch nepriechodných izieb a jednej priechodnej izby. Chodba je veľká so vstavanými skriňami, samostatné WC a kúpelňa. K bytu prislúcha zasklená loggia s výhľadom do parku.
a pivnica o výmere 1,7 m2. V byte sa nachádzajú bezpečnostné vchodové dvere, na oknách vonkajšie aj vnútorné žalúzie.
Parkovanie je bezproblémové priamo pred bytovým domom.
V okolí je kompletná občianska vybavenosť, v blízkosti sa nachádza škola, škôlka, zdravotné stredisko a potraviny.

Cena bytu je 115.000 EUR. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia.
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 097 068.

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.


Kontaktné informácie