Byty » Byty okres Veľký Krtíš » Byty Závada » Závada 4 izbový byt »

Dražba bytu v obci Závada okres Veľký Krtíš

Dražba bytu v obci Závada okres Veľký Krtíš

Dražba bytu v  obci Závada okres Veľký Krtíš Dražba bytu v  obci Závada okres Veľký Krtíš Dražba bytu v  obci Závada okres Veľký Krtíš Dražba bytu v  obci Závada okres Veľký Krtíš Dražba bytu v  obci Závada okres Veľký Krtíš

cena dohodou

Kategória: 4 izbový byt na dražba

Lokalita: Veľký Krtíš - Závada
(Závada 4 izbový byt)

Úžitková plocha: 93 m2

Dátum aktualizácie: 15.1.2020

Popis nehnuteľnosti

Byt je umiestnený v stredovej sekcii bytového domu na 1 podlaží. Byt je 4-izbový I. kategórie s príslušenstvom predsiene, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC ako i pivnice č.16.

Podlahová plocha bytu je 93,36 m² (z toho pivnica 5,31m² ).

Byt je napojený na vodovodnú, elektrickú, kanalizačnú, telefónnu a televíznu prípojku. Vykurovanie lokálne elektrickými konvektormi. Okná drevené s PVC žalúziami. Dvere plné hladké. Podlahy na chodbe a v obytných miestnostiach tvorí PVC. Bytové jadro umakartové. Kúpeľňa je vybavená vaňou s páčkovou batériou, keramickým umývadlom. WC vybavené záchodovou misou combi. Ohrev teplej vody zabezpečený elektrický bojlerom umiestneným v kúpeľni. Kuchyňa vybavená kuchynskou linkou vn. dĺžky 1,8 m vyrobenou z materiálu na báze dreva, nerezovým drezom s páčkovou batériou, elektrickým sporákom. Byt je v pôvodnom a dobrom technickom stave. Byt má samostatné meranie studenej vody ako i elektriny. Byt je nerekonštruovaný s pôvodným typovým vybavením.

Bytový dom s. č. 92 je postavený, ako samostatne stojací na parc. č. 314 s dvoma samostatnými vchodmi. Vek stavby bytového domu je 35 rokov. Údržba stavby bytového domu je primeraná veku a kvalite vyhotovenia stavby.

Opis predmetu dražby bol prevzatý z dražobníkovi dostupných údajov (najmä znalecky posudok z r. 2017) nakoľko byt nebol znalcovi sprístupnený na znaleckú obhliadku.

V pripade záujmu o bližšie informácie nás prosim kontaktujte na tel. č. 0911 236 164.


Kontaktné informácie