Byty » Byty okres Bratislava II » Byty Podunajské Biskupice » Podunajské Biskupice 3 izbový byt »

Kompletne zariadený 3 izbový byt v novostavbe so samostatnou dvojgarážou v podzemí bytového domu

Kompletne zariadený 3 izbový byt v novostavbe so samostatnou dvojgarážou v podzemí bytového domu

Kompletne zariadený 3 izbový byt v novostavbe so samostatnou dvojgarážou v podzemí bytového domu Kompletne zariadený 3 izbový byt v novostavbe so samostatnou dvojgarážou v podzemí bytového domu Kompletne zariadený 3 izbový byt v novostavbe so samostatnou dvojgarážou v podzemí bytového domu Kompletne zariadený 3 izbový byt v novostavbe so samostatnou dvojgarážou v podzemí bytového domu Kompletne zariadený 3 izbový byt v novostavbe so samostatnou dvojgarážou v podzemí bytového domu Kompletne zariadený 3 izbový byt v novostavbe so samostatnou dvojgarážou v podzemí bytového domu Kompletne zariadený 3 izbový byt v novostavbe so samostatnou dvojgarážou v podzemí bytového domu Kompletne zariadený 3 izbový byt v novostavbe so samostatnou dvojgarážou v podzemí bytového domu Kompletne zariadený 3 izbový byt v novostavbe so samostatnou dvojgarážou v podzemí bytového domu Kompletne zariadený 3 izbový byt v novostavbe so samostatnou dvojgarážou v podzemí bytového domu

239 000,00 EUR

Kategória: 3 izbový byt na predaj

Lokalita: Bratislava II - Podunajské Biskupice
(Podunajské Biskupice 3 izbový byt)

Úžitková plocha: 98 m2

Dátum aktualizácie: 7.8.2020

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj kompletne zariadený 3 izbovy byt v 7. ročnej novostavbe na Kazanskej ulici v Bratislave. Celková výmera bytu je 98,5 m2 plus loggia. Byt sa nachádza na 3. poschodi zo 7. s výťahom.

Byt je situovaný na východ a je dobre dispozične riešený - Kuchyňa s obývacou izbou , detská izba , spálňa , šatník , kúpeľňa s toaletou plus samostatná toaleta. Na loggiu je vstup z každej izby.

Byt sa predáva aj so samostatnou dvojgarážou s vlastnou elektrikou a elektrickou bránou v podzemý bytového domu.
Byt sa predáva kompletne zariadený.

V okolí bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

Cena bytu so zariadením a dvojgarážou je 239 000 EUR + sprostredkovateľská provízia
Kontakt: 0948 090 301, info@metropolitanreal.sk


Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.


Kontaktné informácie