Byty » Byty okres Bratislava II » Byty Podunajské Biskupice » Podunajské Biskupice 4 izbový byt »

PRENÁJOM výlučne pre ROBOTNÍKOV - BA II. Podunajské Biskupice - Korytnická ul. v Bratislave - AJ PRE

PRENÁJOM výlučne pre ROBOTNÍKOV - BA II. Podunajské Biskupice - Korytnická ul. v Bratislave - AJ PRE

PRENÁJOM výlučne pre ROBOTNÍKOV - BA II. Podunajské Biskupice - Korytnická ul. v Bratislave - AJ PRE PRENÁJOM výlučne pre ROBOTNÍKOV - BA II. Podunajské Biskupice - Korytnická ul. v Bratislave - AJ PRE PRENÁJOM výlučne pre ROBOTNÍKOV - BA II. Podunajské Biskupice - Korytnická ul. v Bratislave - AJ PRE PRENÁJOM výlučne pre ROBOTNÍKOV - BA II. Podunajské Biskupice - Korytnická ul. v Bratislave - AJ PRE PRENÁJOM výlučne pre ROBOTNÍKOV - BA II. Podunajské Biskupice - Korytnická ul. v Bratislave - AJ PRE

cena dohodou

Kategória: 4 izbový byt na prenájom

Lokalita: Bratislava II - Podunajské Biskupice
(Podunajské Biskupice 4 izbový byt)

Úžitková plocha: 90 m2

Dátum aktualizácie: 7.8.2020

Popis nehnuteľnosti

Sme voči Vám aj v tejto dobe zodpovední - vykonávame obhliadky nehnuteľností, za dodržiavania všetkých hygienických opatrení nariadených vládou SR.

Províziu pre RK nájomcovia neplatia !!!

Lokalita:
ul. Korytnická, Bratislava II. - Podunajské Biskupice

Popis RD č. 1:
4 izb. byt v rodinnom dome na 1. NP, zariadený, postele s posteľným prádlom, kuchyňa, 3x WC, kúpeľňa s vaňou aj sprchovým boxom, priestranná hala, nábytok, spoločný vchod, samostatný vstup do bytovej jednotky, kuchynská linka s plynovým sporákom a elektrickou rúrou, nové plastové okná, plávajúca podlaha, nepriechodné izby (s výnimkou jednej), byt vhodný pre ubytovanie výlučne robotníkov, možnosť využívať dvor. Byt je voľný ihneď.

Popis RD č. 2 s dvomi bytovými jednotkami:
6 izb. byt v rodinnom dome na 2. NP, zariadený, postele s posteľným prádlom, kuchyňa, chodba, kúpeľňa s 3 sprchovými boxami, 3x WC, samostatný vchod, nábytok, kuchynská linka s plynovým sporákom a elektrickou rúrou, drevené okná, plávajúca podlaha, dlažba, nepriechodné izby (s výnimkou jednej, do ktorej sa vstupuje cez kuchyňu), byt je vhodný pre ubytovanie výlučne robotníkov, možnosť využívať dvor. Byt je voľný ihneď.

2 izb. byt v rodinnom dome na 1. NP, zariadený, postele s posteľným prádlom, kuchyňa, chodba, kúpeľňa s 3 sprchovými boxami, 3x WC, samostatný vchod, nábytok, kuchynská linka s elektrickým sporákom a elektrickou rúrou, drevené okná, dlažba, všetky izby sú nepriechodné, byt je vhodný pre ubytovanie výlučne robotníkov, možnosť využívať dvor. Byt je voľný od 01.04.2020.

Cena nájmu: dohodou (vrátane energií, upratovania a výmeny posteľného prádla). Vratná kaucia.
Províziu pre RK nájomcovia neplatia !!!

Kontakt: Jaroslava Molnárová, Quality SC, 0948 712 345, pevná linka: 02 / 381 381 00, e-mail: jaroslava.molnarova@qualitysc.sk

Kompletnú ponuku našej RK Quality SC nájdete na stránke: KupimNehnutelnost.sk

Navštíviť nás môžete osobne na adrese:
Lichnerova 25, 903 01 Senec
na pešej zóne - v obchodnom dome KOCKA (na prízemí - hneď pri ČSOB)
Pevná linka: 02 / 381 381 00
facebook.com/realitnakancelaria.qualitysc


Kontaktné informácie