Byty » Byty okres Veľký Krtíš » Byty Veľký Krtíš » Veľký Krtíš 4 izbový byt »

Exkluzívne na predaj 4 izb. byt po kompletnej rekonštrukcii

Exkluzívne na predaj 4 izb. byt po kompletnej rekonštrukcii

Exkluzívne na predaj 4 izb. byt po kompletnej rekonštrukcii Exkluzívne na predaj 4 izb. byt po kompletnej rekonštrukcii Exkluzívne na predaj 4 izb. byt po kompletnej rekonštrukcii Exkluzívne na predaj 4 izb. byt po kompletnej rekonštrukcii Exkluzívne na predaj 4 izb. byt po kompletnej rekonštrukcii Exkluzívne na predaj 4 izb. byt po kompletnej rekonštrukcii Exkluzívne na predaj 4 izb. byt po kompletnej rekonštrukcii Exkluzívne na predaj 4 izb. byt po kompletnej rekonštrukcii Exkluzívne na predaj 4 izb. byt po kompletnej rekonštrukcii Exkluzívne na predaj 4 izb. byt po kompletnej rekonštrukcii Exkluzívne na predaj 4 izb. byt po kompletnej rekonštrukcii Exkluzívne na predaj 4 izb. byt po kompletnej rekonštrukcii Exkluzívne na predaj 4 izb. byt po kompletnej rekonštrukcii Exkluzívne na predaj 4 izb. byt po kompletnej rekonštrukcii Exkluzívne na predaj 4 izb. byt po kompletnej rekonštrukcii Exkluzívne na predaj 4 izb. byt po kompletnej rekonštrukcii

57 000,00 EUR

Kategória: 4 izbový byt na predaj

Lokalita: Veľký Krtíš - Veľký Krtíš
(Veľký Krtíš 4 izbový byt)

Úžitková plocha: 91 m2

Dátum aktualizácie: 1.8.2020

Popis nehnuteľnosti

XEMAR (julius.olsiak@xemar.sk alebo 0907 818 423), Vám ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení 4 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na ulici P. O. Hviezdoslava, Veľký Krtíš.

Byt s celkovou rozlohou 91 m2 je situovaný na 5. poschodí v 5 poschodovom panelovom bytovom dome s výťahom. Pred 2 rokmi bola vykonaná kompletná rekonštrukcia, kt. zahŕňa:
- zateplené stropy v celom byte,
- nové stierky, podlahy,
- vymenené radiátory, interiérové dvere,
- bezpečnostné dvere,
- murované jadro.

Veľmi dobrá lokalita na bývanie. Kompletná občianska vybavenosť. Bezproblémové parkovanie.

Môj kontakt:
Július Olšiak
0907/ 818 423

!!! POZOR !!! POSKYTUJEME ODMENU ZA KAŽDÝ TIP NA KÚPU ČI PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI KDEKOĽVEK NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!


Kontaktné informácie